Якісна SPC підлога

Зносостійка й антибактеріальна серія Fortika з чудовою звукоізоляцією. Водо- та вогнестійка, створена для важких умов експлуатації, для дому та комерційних приміщень.
SPC (Stone Plastic Composit) - це покриття для підлоги, яке створюється з каменю та пластику зі співвідношенням 70% вапняку до 20% пвх.
Характеристика:
 • Товщина: 5 мм
 • Клас навантаження: 23/34
 • Розміри: 177,8х1219,2 мм
 • м2 в упаковці: 2,167 (10 шт)
 • Фаска: мікро. Замок: CLI
  Покриття SPC має багато переваг, а саме: водо-, вогне- та зносостійкість, екологічність, що дозволяє використовувати його в усіх сферах: приватне житло, дитячі садки та школи, торгові центри, аеропорти тощо.
  Більше декорів
  Чому SPC підлога краща
  Антибактерільність
  Завдяки своїй антибактеріальній і довговічній структурі продукти ADOFloor легко очищувати та підтримувати максимальну гігієну в громадських місцях.
  Вогнестійкість
  Завдяки високотехнологічним компонентам, які використовує виробник ADO, забезпечується висока стійкість до горіння та тління при різних температурах
  Сумісна з підігрівом
  Компоненти підлоги мають хорошу теплопровідність, що чудово сприяє використанню з підігрівом.
  Звукоізоляція
  SPC має високотехнологічні та функціональні рішення для забезпечення спокою та тиші в громадських приміщеннях з високим рівнем трафіку людей.
  Зносостійкість
  Виробник пропонує технологічні рішення для запобігання стиранню та деформації через сильний тиск та рух у місцях загального користування.
  Водостійкість
  Завдяки основним кам'яно- та полімерним складовим забезпечується максимальна водо-та вологостійкість.